header

DEN 18

De groep

E-mailadres: info@18bp.be
Rekeningnr.: BE36 0688 9980 6581

Den 18 is een bloeiende scoutsgroep, gevestigd in de Langstraat te Borgerhout. Sinds 1919 is "den 18" niet meer weg te denken uit het straatbeeld.

Aangesterkt door een geëngageerde ouderploeg zijn de 18ers niet te stuiten.

Meer weten over de groep?

Vanaf heden kan u hier terecht voor meer informatie over het ontstaan en de gebruiken van den 18BP.

Kapoenen

E-mailadres: kapoenenleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE25 0688 9980 6682

Activiteiten:

Het leven van een kapoen is er één vol spel, fantasie, creativiteit en expressie. Spelenderwijs en ongedwongen ontdekken ze samen met hun leiding de wereld. De kapoenen gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer met enkel de kapoentjes op takweekend. Naast de weekenden is er het kamp. Voor de kapoenen betekent dit 7 dagen ondergedompeld worden in een kampthema zoals Schotten, ridders, toeristen, oermensen, aliens, sprookjes, ...

Leiding

Amber

Amber Schrauwen
(Taki)

Vurige Spotlijster


Takleiding, 4e jaar leiding

amber@18bp.be
0479/24 16 44

Ward

Ward Gladiné
(Oro)

Noorderlichtpaarse Gevatte Tragopaan


2e jaar leiding

ward@18bp.be
0479/91 35 02

Arno

Arno Van Weert


1e jaar leiding

arno@18bp.be
0485/71 33 35

Vincent

Vincent Aluisio


1e jaar leiding

vincenta@18bp.be
0470/02 90 14

Welpen

E-mailadres: welpenleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE14 0688 9980 6783

Activiteiten:

Het is typisch voor welpen dat ze zelf dingen leren doen. Ze krijgen de ruimte en kansen om dingen uit te proberen en van elkaar te leren. De welpen gaan 2 x per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel de welpen). Hiernaast is er ook het kamp.

Leiding

Aster

Aster Vens
(Zazoe)

Flamingoroze Guitige Sneeuwuil


Takleiding, 3e jaar leiding

aster@18bp.be
0470/22 38 10

Dagmar

Dagmar Schrauwen
(Chil)

Zijdebronze Spontane Slingeraap


2e jaar leiding

dagmar@18bp.be
0479/24 16 44

Lena

Lena Meyer
(Kigo)

Ziverspargroene Enthousiaste Koi


2e jaar leiding

lena@18bp.be
0487/41 90 96

Jelle

Jelle Kruijtzer


1e jaar leiding

jelle@18bp.be
0479/60 71 51

Jojo's

E-mailadres: jojoleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE03 0688 9980 6884

Activiteiten:

Bij de jojo’s komen de meest typische scouting activiteiten aan bod. Je leert er verschillende technieken zoals sjorren, hout zagen en hakken, vuur maken, je eigen potje koken, je weg vinden met kaart en kompas… Maar er blijft ook plaats voor sport, toneel, knutselen, bosspelen…
De jojo’s gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel de jojo’s). Tijdens de paasvakantie gaan de jojo’s ook op een 5daags tentenkamp. Ze doen daar de nodige ervaring op voor het groot kamp. De jojo’s moeten immers zelf hun tenten opzetten, bedden sjorren, vuur maken, hun potje koken …

Leiding

Yerco

Yerco Gommers

Bedachtzame Spitsvogel


Takleiding, 3e jaar leiding

yerco@18bp.be
0489/32 88 75

Tim

Tim van Dijck

Sunrise-turquoise Ongedwongen Roodborstje


6e jaar leiding

timvd@18bp.be
0484/97 85 67

Yorrik

Yorrik Oyen

Leergierig Zeepaardje


3e jaar leiding

yorrik@18bp.be
0468/21 88 36

Bjorn

Bjorn De Vleeschouwer

Stugge Caraya


4e jaar leiding

bjorn@18bp.be
0499/45 51 84

Hannah

Hannah Baudouin


5e jaar leiding

hannah@18bp.be
0496/39 43 92

Givers

E-mailadres: giverleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE89 0688 9980 6985

Activiteiten:

Givers is een samentrekking van “gidsen en verkenners”. De givers gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel met de givers). Naast de weekenden is er het kamp. Om de 3 jaar gaan de givers op een “speciaal” kamp. Vaak betekent dit een kamp in het buitenland, maar het kan ook gaan om een fietskamp, trektocht …

Leiding

Jannes

Jannes Vens

Saffierbronzen Spitsvondige Argali


Takleiding, 6e jaar leiding

jannes@18bp.be
0498/40 76 01

Vincent

Vincent Nagels

Zonnestorm oranje Flamboyante Saki


5e jaar leiding

vincent@18bp.be
0497 70 75 15

Erik

Erik Devliegher

Inventieve Grizzly


6e jaar leiding

erik@18bp.be
0472/68 25 91

Hier vindt u nog eens alle supercoole leiding van den 18 met foto, zodat u ook op zondag weet wie wie is.

Groepsleiding

E-mailadres: groepsleiding@18bp.be


Bart

Bart Devliegher

Gedreven Arasari


7e jaar leiding

bart@18bp.be
0475/57 76 36

Vincent

Vincent Nagels

Zonnestorm oranje Flamboyante Saki


5e jaar leiding

vincent@18bp.be
0497 70 75 15

Leiding

Tim

Tim van Dijck

Sunrise-turquoise Ongedwongen Roodborstje


6e jaar leiding

timvd@18bp.be
0484/97 85 67

Amber

Amber Schrauwen
(Taki)

Vurige Spotlijster


4e jaar leiding

amber@18bp.be
0479/24 16 44

Yorrik

Yorrik Oyen

Leergierig Zeepaardje


3e jaar leiding

yorrik@18bp.be
0468/21 88 36

Jannes

Jannes Vens

Saffierbronzen Spitsvondige Argali


6e jaar leiding

jannes@18bp.be
0498/40 76 01

Aster

Aster Vens
(Zazoe)

Flamingoroze Guitige Sneeuwuil


3e jaar leiding

aster@18bp.be
0470/22 38 10

Bjorn

Bjorn De Vleeschouwer

Stugge Caraya


4e jaar leiding

bjorn@18bp.be
0499/45 51 84

Yerco

Yerco Gommers

Bedachtzame Spitsvogel


3e jaar leiding

yerco@18bp.be
0489/32 88 75

Dagmar

Dagmar Schrauwen
(Chil)

Zijdebronze Spontane Slingeraap


2e jaar leiding

dagmar@18bp.be
0479/24 16 44

Ward

Ward Gladiné
(Oro)

Noorderlichtpaarse Gevatte Tragopaan


2e jaar leiding

ward@18bp.be
0479/91 35 02

Lena

Lena Meyer
(Kigo)

Ziverspargroene Enthousiaste Koi


2e jaar leiding

lena@18bp.be
0487/41 90 96

Erik

Erik Devliegher

Inventieve Grizzly


6e jaar leiding

erik@18bp.be
0472/68 25 91

Jelle

Jelle Kruijtzer


1e jaar leiding

jelle@18bp.be
0479/60 71 51

Arno

Arno Van Weert


1e jaar leiding

arno@18bp.be
0485/71 33 35

Hannah

Hannah Baudouin


5e jaar leiding

hannah@18bp.be
0496/39 43 92

Vincent

Vincent Aluisio


1e jaar leiding

vincenta@18bp.be
0470/02 90 14