header

DEN 18

De groep

E-mailadres: info@18bp.be
Rekeningnr.: BE36 0688 9980 6581

Den 18 is een bloeiende scoutsgroep, gevestigd in de Langstraat te Borgerhout. Sinds 1919 is "den 18" niet meer weg te denken uit het straatbeeld.

Aangesterkt door een geëngageerde ouderploeg zijn de 18ers niet te stuiten.

Meer weten over de groep?

Vanaf heden kan u hier terecht voor meer informatie over het ontstaan en de gebruiken van den 18BP.

Kapoenen

E-mailadres: kapoenenleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE25 0688 9980 6682

Activiteiten:

Het leven van een kapoen is er één vol spel, fantasie, creativiteit en expressie. Spelenderwijs en ongedwongen ontdekken ze samen met hun leiding de wereld. De kapoenen gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer met enkel de kapoentjes op takweekend. Naast de weekenden is er het kamp. Voor de kapoenen betekent dit 7 dagen ondergedompeld worden in een kampthema zoals Schotten, ridders, toeristen, oermensen, aliens, sprookjes, ...

Leiding

Naam E-mail GSM
Amber Schrauwen (Taki) - TL amber@18bp.be 0479/24 16 44
Ward Gladiné (Oro) ward@18bp.be 0479/91 35 02
Arno Van Weert arno@18bp.be 0485/71 33 35

Welpen

E-mailadres: welpenleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE14 0688 9980 6783

Activiteiten:

Het is typisch voor welpen dat ze zelf dingen leren doen. Ze krijgen de ruimte en kansen om dingen uit te proberen en van elkaar te leren. De welpen gaan 2 x per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel de welpen). Hiernaast is er ook het kamp.

Leiding

Naam E-mail GSM
Aster Vens (Zazoe) - TL aster@18bp.be 0470/22 38 10
Dagmar Schrauwen (Chil) dagmar@18bp.be 0479/24 16 44
Lena Meyer (Kigo) lena@18bp.be 0487/41 90 96
Jelle Kruijtzer jelle@18bp.be 0479/60 71 51

Jojo's

E-mailadres: jojoleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE03 0688 9980 6884

Activiteiten:

Bij de jojo’s komen de meest typische scouting activiteiten aan bod. Je leert er verschillende technieken zoals sjorren, hout zagen en hakken, vuur maken, je eigen potje koken, je weg vinden met kaart en kompas… Maar er blijft ook plaats voor sport, toneel, knutselen, bosspelen…
De jojo’s gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel de jojo’s). Tijdens de paasvakantie gaan de jojo’s ook op een 5daags tentenkamp. Ze doen daar de nodige ervaring op voor het groot kamp. De jojo’s moeten immers zelf hun tenten opzetten, bedden sjorren, vuur maken, hun potje koken …

Leiding

Naam E-mail GSM
Yerco Gommers - TL yerco@18bp.be 0489/32 88 75
Tim van Dijck timvd@18bp.be 0484/97 85 67
Yorrik Oyen yorrik@18bp.be 0468/21 88 36
Bjorn De Vleeschouwer bjorn@18bp.be 0499/45 51 84
Hannah Baudouin hannah@18bp.be 0496/39 43 92

Givers

E-mailadres: giverleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE89 0688 9980 6985

Activiteiten:

Givers is een samentrekking van “gidsen en verkenners”. De givers gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel met de givers). Naast de weekenden is er het kamp. Om de 3 jaar gaan de givers op een “speciaal” kamp. Vaak betekent dit een kamp in het buitenland, maar het kan ook gaan om een fietskamp, trektocht …

Leiding

Naam E-mail GSM
Jannes Vens - TL jannes@18bp.be 0498/40 76 01
Vincent Nagels vincent@18bp.be 0497 70 75 15
Erik Devliegher erik@18bp.be 0472/68 25 91

Hier vindt u nog eens alle supercoole leiding van den 18 met foto, zodat u ook op zondag weet wie wie is.

Groepsleiding

E-mailadres: groepsleiding@18bp.be


Bart Devliegher
bart@18bp.be
0475/57 76 36

Bart Devliegher
Klik om te vergroten

Vincent Nagels
vincent@18bp.be
0497 70 75 15

Vincent Nagels
Klik om te vergroten

Leiding

Tim van Dijck

Tim van Dijck
Klik om te vergroten

Amber Schrauwen
(Taki)

Amber Schrauwen
Klik om te vergroten

Dagmar Schrauwen
(Chil)

Dagmar Schrauwen
Klik om te vergroten

Yorrik Oyen

Yorrik Oyen
Klik om te vergroten

Jannes Vens

Jannes Vens
Klik om te vergroten

Aster Vens
(Zazoe)

Aster Vens
Klik om te vergroten

Bjorn De Vleeschouwer

Bjorn De Vleeschouwer
Klik om te vergroten

Ward Gladiné
(Oro)

Ward Gladiné
Klik om te vergroten

Yerco Gommers

Yerco Gommers
Klik om te vergroten

Lena Meyer
(Kigo)

Lena Meyer
Klik om te vergroten

Erik Devliegher

Erik Devliegher
Klik om te vergroten

Jelle Kruijtzer

Jelle Kruijtzer
Klik om te vergroten

Arno Van Weert

Arno Van Weert
Klik om te vergroten

Hannah Baudouin

Hannah Baudouin
Klik om te vergroten
Leiding 18BP