header

DEN 18

De groep

E-mailadres: info@18bp.be
Rekeningnr.: BE36 0688 9980 6581

Den 18 is een bloeiende scoutsgroep, gevestigd in de Langstraat te Borgerhout. Sinds 1919 is "den 18" niet meer weg te denken uit het straatbeeld.

Aangesterkt door een geëngageerde ouderploeg zijn de 18ers niet te stuiten.

Meer weten over de groep?

Vanaf heden kan u hier terecht voor meer informatie over het ontstaan en de gebruiken van den 18BP.

Kapoenen

E-mailadres: kapoenenleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE25 0688 9980 6682

Activiteiten:

Het leven van een kapoen is er één vol spel, fantasie, creativiteit en expressie. Spelenderwijs en ongedwongen ontdekken ze samen met hun leiding de wereld. De kapoenen gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer met enkel de kapoentjes op takweekend. Naast de weekenden is er het kamp. Voor de kapoenen betekent dit 7 dagen ondergedompeld worden in een kampthema zoals Schotten, ridders, toeristen, oermensen, aliens, sprookjes, ...

Leiding

Storm

Storm Vandermaesen

n/a


Takleiding, e jaar leiding

storm@18bp.be
0484/07 21 23

Elian

Elian Van den Eynde


3e jaar leiding

elian@18bp.be
0484/35 15 95

Welpen

E-mailadres: welpenleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE14 0688 9980 6783

Activiteiten:

Het is typisch voor welpen dat ze zelf dingen leren doen. Ze krijgen de ruimte en kansen om dingen uit te proberen en van elkaar te leren. De welpen gaan 2 x per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel de welpen). Hiernaast is er ook het kamp.

Leiding

Rik

Rik Van Mierlo

n/a


Takleiding, e jaar leiding

rik@18bp.be

Seni

Seni N'Dong-M'Boulou


3e jaar leiding

seni@18bp.be
0477/49 17 57

Mattijs

Mattijs Vens


3e jaar leiding

mattijs@18bp.be
000000000000

Jan

Jan Mellebeek

Gemoedelijke Onager


3e jaar leiding

janm@18bp.be
0472/44 22 38

Imke

Imke Reijniers

n/a


1e jaar leiding

imke@18bp.be

Jojo's

E-mailadres: jojoleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE03 0688 9980 6884

Activiteiten:

Bij de jojo’s komen de meest typische scouting activiteiten aan bod. Je leert er verschillende technieken zoals sjorren, hout zagen en hakken, vuur maken, je eigen potje koken, je weg vinden met kaart en kompas… Maar er blijft ook plaats voor sport, toneel, knutselen, bosspelen…
De jojo’s gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel de jojo’s). Tijdens de paasvakantie gaan de jojo’s ook op een 5daags tentenkamp. Ze doen daar de nodige ervaring op voor het groot kamp. De jojo’s moeten immers zelf hun tenten opzetten, bedden sjorren, vuur maken, hun potje koken …

Leiding

Arno

Arno Van Weert

n/a


Takleiding, e jaar leiding

arno@18bp.be
0487/54 19 52

Jozefien

Jozefien Mellebeek

Goudsbloemindigo beschermende alpaca


2e jaar leiding

jozefien@18bp.be

Givers

E-mailadres: giverleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE89 0688 9980 6985

Activiteiten:

Givers is een samentrekking van “gidsen en verkenners”. De givers gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel met de givers). Naast de weekenden is er het kamp. Om de 3 jaar gaan de givers op een “speciaal” kamp. Vaak betekent dit een kamp in het buitenland, maar het kan ook gaan om een fietskamp, trektocht …

Leiding

Tjenne

Tjenne Covens

n/a


Takleiding, e jaar leiding

tjenne@18bp.be
0491/73 19 19

Vincent

Vincent Aluisio


5e jaar leiding

vincenta@18bp.be
0470/02 90 14

Jelle

Jelle Kruijtzer

Geïnteresseerde Gnoe


4e jaar leiding

jelle@18bp.be
0497/31 24 24

Hier vindt u nog eens alle supercoole leiding van den 18 met foto, zodat u ook op zondag weet wie wie is.

Groepsleiding

E-mailadres: groepsleiding@18bp.be


Jelle

Jelle Kruijtzer

Geïnteresseerde Gnoe


4e jaar leiding

jelle@18bp.be
0497/31 24 24

Jan

Jan Mellebeek

Gemoedelijke Onager


3e jaar leiding

janm@18bp.be
0472/44 22 38

Leiding

Vincent

Vincent Aluisio


5e jaar leiding

vincenta@18bp.be
0470/02 90 14

Seni

Seni N'Dong-M'Boulou


3e jaar leiding

seni@18bp.be
0477/49 17 57

Mattijs

Mattijs Vens


3e jaar leiding

mattijs@18bp.be
000000000000

Elian

Elian Van den Eynde


3e jaar leiding

elian@18bp.be
0484/35 15 95

Jozefien

Jozefien Mellebeek

Goudsbloemindigo beschermende alpaca


2e jaar leiding

jozefien@18bp.be

Arno

Arno Van Weert

n/a


1e jaar leiding

arno@18bp.be
0487/54 19 52

Storm

Storm Vandermaesen

n/a


3e jaar leiding

storm@18bp.be
0484/07 21 23

Rik

Rik Van Mierlo

n/a


2e jaar leiding

rik@18bp.be

Tjenne

Tjenne Covens

n/a


3e jaar leiding

tjenne@18bp.be
0491/73 19 19

Imke

Imke Reijniers

n/a


1e jaar leiding

imke@18bp.be