header

DEN 18

De groep

E-mailadres: info@18bp.be
Rekeningnr.: BE36 0688 9980 6581

Den 18 is een bloeiende scoutsgroep, gevestigd in de Langstraat te Borgerhout. Sinds 1919 is "den 18" niet meer weg te denken uit het straatbeeld.

Aangesterkt door een geëngageerde ouderploeg zijn de 18ers niet te stuiten.

Meer weten over de groep?

Vanaf heden kan u hier terecht voor meer informatie over het ontstaan en de gebruiken van den 18BP.

Kapoenen

E-mailadres: kapoenenleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE25 0688 9980 6682

Activiteiten:

Het leven van een kapoen is er één vol spel, fantasie, creativiteit en expressie. Spelenderwijs en ongedwongen ontdekken ze samen met hun leiding de wereld. De kapoenen gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer met enkel de kapoentjes op takweekend. Naast de weekenden is er het kamp. Voor de kapoenen betekent dit 7 dagen ondergedompeld worden in een kampthema zoals Schotten, ridders, toeristen, oermensen, aliens, sprookjes, ...

Leiding

Amber

Amber Schrauwen
(Taki)

Vurige Spotlijster


Takleiding, 5e jaar leiding

amber@18bp.be
0470/08 05 86

Elian

Elian Van Den Eynde


1e jaar leiding

elian@18bp.be
0468/31 37 24

Jan

Jan Gladiné


1e jaar leiding

jang@18bp.be
0475/50 34 97

Storm

Storm Vandermaesen


1e jaar leiding

storm@18bp.be
0484/07 21 23

Welpen

E-mailadres: welpenleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE14 0688 9980 6783

Activiteiten:

Het is typisch voor welpen dat ze zelf dingen leren doen. Ze krijgen de ruimte en kansen om dingen uit te proberen en van elkaar te leren. De welpen gaan 2 x per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel de welpen). Hiernaast is er ook het kamp.

Leiding

Arno

Arno Van Weert


Takleiding, 2e jaar leiding

arno@18bp.be
0485/71 33 35

Ward

Ward Gladiné
(Oro)

Noorderlichtpaarse Gevatte Tragopaan


3e jaar leiding

ward@18bp.be
0479/91 35 02

Mattijs

Mattijs Vens


1e jaar leiding

mattijs@18bp.be
0486/68 86 85

Noah

Noah Eshak


1e jaar leiding

noah@18bp.be
0471/06 19 80

Seni

Seni N'Dong-M'Boulou


1e jaar leiding

seni@18bp.be
0486/78 64 81

Jojo's

E-mailadres: jojoleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE03 0688 9980 6884

Activiteiten:

Bij de jojo’s komen de meest typische scouting activiteiten aan bod. Je leert er verschillende technieken zoals sjorren, hout zagen en hakken, vuur maken, je eigen potje koken, je weg vinden met kaart en kompas… Maar er blijft ook plaats voor sport, toneel, knutselen, bosspelen…
De jojo’s gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel de jojo’s). Tijdens de paasvakantie gaan de jojo’s ook op een 5daags tentenkamp. Ze doen daar de nodige ervaring op voor het groot kamp. De jojo’s moeten immers zelf hun tenten opzetten, bedden sjorren, vuur maken, hun potje koken …

Leiding

Jelle

Jelle Kruijtzer

Zonnegloedgele Geïnteresseerde gnoe


Takleiding, 2e jaar leiding

jelle@18bp.be
0497/31 24 24

Dagmar

Dagmar Schrauwen
(Chil)

Zijdebronze Spontane Slingeraap


3e jaar leiding

dagmar@18bp.be
0479/24 16 44

Jan

Jan Mellebeek


1e jaar leiding

janm@18bp.be
0495/42 86 77

Tjenne

Tjenne Covens


1e jaar leiding

tjenne@18bp.be
0491/73 19 19

Givers

E-mailadres: giverleiding@18bp.be
Rekeningnr.: BE89 0688 9980 6985

Activiteiten:

Givers is een samentrekking van “gidsen en verkenners”. De givers gaan 2 keer per jaar op weekend. Eén keer met de hele groep (groepsweekend) en één keer op takweekend (= enkel met de givers). Naast de weekenden is er het kamp. Om de 3 jaar gaan de givers op een “speciaal” kamp. Vaak betekent dit een kamp in het buitenland, maar het kan ook gaan om een fietskamp, trektocht …

Leiding

Yerco

Yerco Gommers

Bedachtzame Spitsvogel


Takleiding, 4e jaar leiding

yerco@18bp.be
0489/32 88 75

Lena

Lena Meyer

Ziverspargroene Enthousiaste Koi


3e jaar leiding

lena@18bp.be
0487/41 90 96

Vincent

Vincent Aluisio


2e jaar leiding

vincenta@18bp.be
0470/02 90 14

Hier vindt u nog eens alle supercoole leiding van den 18 met foto, zodat u ook op zondag weet wie wie is.

Groepsleiding

E-mailadres: groepsleiding@18bp.be


Tim

Tim van Dijck

Sunrise-turquoise Ongedwongen Roodborstje


7e jaar leiding

tim@18bp.be
0484/97 85 67

Bart

Bart Devliegher

Gedreven Arasari


8e jaar leiding

bart@18bp.be
0475/57 76 36

Vincent

Vincent Nagels

Zonnestorm oranje Flamboyante Saki


6e jaar leiding

vincent@18bp.be
0497 70 75 15

Leiding

Amber

Amber Schrauwen
(Taki)

Vurige Spotlijster


5e jaar leiding

amber@18bp.be
0470/08 05 86

Aster

Aster Vens
(Zazoe)

Flamingoroze Guitige Sneeuwuil


4e jaar leiding

aster@18bp.be
0470/22 38 10

Yerco

Yerco Gommers

Bedachtzame Spitsvogel


4e jaar leiding

yerco@18bp.be
0489/32 88 75

Dagmar

Dagmar Schrauwen
(Chil)

Zijdebronze Spontane Slingeraap


3e jaar leiding

dagmar@18bp.be
0479/24 16 44

Ward

Ward Gladiné
(Oro)

Noorderlichtpaarse Gevatte Tragopaan


3e jaar leiding

ward@18bp.be
0479/91 35 02

Lena

Lena Meyer

Ziverspargroene Enthousiaste Koi


3e jaar leiding

lena@18bp.be
0487/41 90 96

Jelle

Jelle Kruijtzer

Zonnegloedgele Geïnteresseerde gnoe


2e jaar leiding

jelle@18bp.be
0497/31 24 24

Arno

Arno Van Weert


2e jaar leiding

arno@18bp.be
0485/71 33 35

Vincent

Vincent Aluisio


2e jaar leiding

vincenta@18bp.be
0470/02 90 14

Elian

Elian Van Den Eynde


1e jaar leiding

elian@18bp.be
0468/31 37 24

Jan

Jan Gladiné


1e jaar leiding

jang@18bp.be
0475/50 34 97

Jan

Jan Mellebeek


1e jaar leiding

janm@18bp.be
0495/42 86 77

Mattijs

Mattijs Vens


1e jaar leiding

mattijs@18bp.be
0486/68 86 85

Noah

Noah Eshak


1e jaar leiding

noah@18bp.be
0471/06 19 80

Seni

Seni N'Dong-M'Boulou


1e jaar leiding

seni@18bp.be
0486/78 64 81

Storm

Storm Vandermaesen


1e jaar leiding

storm@18bp.be
0484/07 21 23

Tjenne

Tjenne Covens


1e jaar leiding

tjenne@18bp.be
0491/73 19 19